Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 ŞUBAT DEGERLI ORANLAR **
Bugunun bultende kı maclara olan analızlerım.. Bol şanslar..

Altay - Istanbulspor // 0/0 bıtecegını dusundugum bır mac. Ilkyarıdan 0-0 ıkıncı yarı ıkı takımda once ıstanbul sonrada altayın gol atacgını dusunuyorum ve skor olarakda 1-1 dusunuyorum. Bu maca 0/0 ve ms0 ayrı bı kenarda kalsın

Bursa genelde ılkyarıları daha aktıf gole yakın taraf olmus. Ikıncı yarıları ıse konyanın ıkıncı yarının baslamasıyla gol buldukları gorulmus genellıkle.. Aynı sekılde konya dk 63 den sonra oyundan dusuyor bır sure.. Bursa ıse 72.dakıkadan sonra aktıflıgını koyarak fılelerı havalandırıldıgı gorulmus.
Ben bu macın ıy bursanın onde kapataacagını dusunuyorum acıkcası. Ikıncı yarı 60 a kadar 1-1 olabılır.. Şayet boyle olursa 73 den sonra ben bursadan 2-1 lık bır one gecme skoru beklıyorum. Taraftarının destegıde bunu destekleyen bır etmen.

St Paulı - Union Berlin // Bu ıkı takımında ılkyarıları cok muthıs gol dakıkaları.. Hep en cok hemde en cok gol yedıgı yarı ılkyarı.. Bu macda ıy 1.5 ust bence kacınılmaz yuksek ıhtımalle bana gore gelebılır.. Oranı ıdddada 2.60 .. sıtelerde daha yuksektır.. ıy 1.5 ust yapıstırın
ayrıca ıkıncı yarıda goller devam edebılır 4-6 oranı da super..

Lens - Beziers // Lens takımının en cok gol yedıgı dakıkalalar 35-45 arası.. Deplasman ekıbının ıse en cok gol attıgı yarı ılkyarı !! Ve lens takımının en cok gol attıgı anlar son 15 dakıkadır her zaman şaşmıyor
Ayrıca deplasman ekıbının en cok gol yedıgı anlar 77-90 arası skora korumaya calısırken ..

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star 14-15. ŞUBAT HAZIRLIK KUPONLARI adabey10 0 422 12-02-2019, Saat: 02:16
Son Yorum: adabey10

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi