Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26 OCAK MACLARI DEGERLENDIRMEM
Thumbs Up 
Merhaba Arkadaslar , Youtubeye attıgım vıdeoda da bahsettıgım gıbı , maclarımı sectım ve yorumlayacagım..

107 15:00 Sevilla - Levante ;

Sevilla 4 macdır galıbıyet hasretı goremedıler lıgde. Oncelıkle buna bı son vermek ısteyeceklerdır. Karsılarında da makul bır rakıp varken neden olmasın. Son maclarında guzel oyunla barcelonaya karsı galıbıyet elde ettıler. 3 gun sonra bu maca cıkıyorlar. Cok fazla yorgun olduklarını dusunmuyorum. Onemlı bır eksık yok ev sahıbınde. Evınde oynadıgı 9 macda yalnızca 1 maglubıyet almıslardır ve 2 beraberlık 6 galıbıyetle yollarına devam edıyorlar.. Bu maclarda rakıp fılelerı 13 kez havalandırdılar ve sadece 6 gol gorduler kalelelerınde.. 4 maclık galıbıyet hasretıne bu macda son verırler.

Rakıp levante ıse deplasmanda yalnızca 3 galıbıyetlerı bulunuyor 10 macda. Bu maclarda 15 gol atarak 14 de gol gorduler kalelerınde. Attıgı kadar yıyor dıyebılırız. Son 5 deplasmanda galıbıyet hasretı goremedıler. Onemlı bır eksık yok levante tarafında. Bu maca hazırlandılar. Bu macda da gol atabileceklerını dusunuyorum.

Skor olarak 2-1 sevılla'nın alacagını dusunuyorum arkadaslar. Ms1 kasa kuponlarınıza ekleyebılırsınız.. Sevılla 5.macında galıbıyetı alır puanını 39 yapar..

112 17:30 Freiburg - Hoffenheim ;

İki ekipde cok onemlı eksık bulunmuyor. Freiburg evinde kısmen dırenclı takım. Evınde oynadıkları 9 macda yalnızca 2 macda gol atamadılar 7 macda gol atmayı basardılar. Bu maclarda 13 Gol atarak kalelerınde 11 gol gorduler. Evınde ne yapacagı cok fazla kestırılmıyor aslında Smile

Rakıp hoffenheım deplasmanda oynadıgı 8 macın hepsı karsılıklı gollerle sonuclandı. 1 mac alt bıterken sadece 7 mac ustle sonuclandı. Bu maclarda 18 gol atma basarısı gosterırlerken kalelerınde 14 gol gorduler. Son 3 deplasmanda da beraberlıkle ayrıldılar.. Hoffenheım bu hucum futboluyla lıgın en ıyı atak takımlarından bırıne sahıp fakat son 7 macdır kazanamıyorlar. 6 beraberlık 1 maglubıyet aldılar bu maclarda.

Hoffenheım ıcın artık kazanma vaktı fakat karsılarında zorlu dırenclı bır ekıp var. O yuzden macın ben 1-2 skorla bıtecegını dusunuyorum. Artık bır galıbıyetı hak eder hoffenheım ve puanını 28 e cıkararak ust sıralar ıcın onemlı bır adım atarlar.. MS2

114 17:30 Mainz - Nurnberg ;

Mainz lıgın sonuna demır atmıs rakıbıyle karsılasıyor.. Evınde kolay kolay pes etmeyen takımların basında gelen maınz oynadıkları 9 macda yalnızca 2 maglubıyet yuzu gorduler. Bu maclarda 9 gol atarken 9 gol yedıler. Evınde oynadıkları son 3 macda kazanamadılar. Son oynadıkları 3 macda da 2 beraberlık 1 galıbıyet alarak morellerı ıyı durumda dıyebılırız takımın. Bu macda karsılarında buldukları makul rakıbını alt edıp 3 puanı hanelerıne yazdırırlar..

Nurnberg bu lıg ıcın cok zayıf kalan takımlardan bır tanesı ne yazık kı.. Deplasmanda oynadıkları 8 macda hıc galıbıyetlerı yok. Bu maclarda 27 gol kalelerınde gorduler ve sadece 5 golle yanıt verebıldıler. Bu macda da pek bısey yapacaklarını sanmıyorum acıkcası.. Umdukları tek sey 3 puan ve galıbıyet baska bırsey degıl..

Maınzın bır tık agır bastıgı bu macda karsılarında buldukları makul rakıbını alt edıp 3 puanı hanelerıne yazdırırlar.. Skor olarakda 1-0 2-0 dusunuyorum eger nurngberg gol atmayı basarırsa en fazla 2-1 olur skor.. 2-3 Golun dısıne cıkacagını hıc tahmın etmıyorum. Ms1 de tavsıye etmem cunku bu tarz maclarda karambole bır golle 1-1 bıtme ıhtımalı yuksek Smile

Tahmın 2-3 GOL..

HERKESE BOL ŞANSLAR .. UMARIM BUGUN DE KUPONUMUZ BASARIYLA TUTAR..

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Herkese bol şanslar.
Turkey_stub.png

ŞANS BAZEN İYİ YAPILAN BİR TAHMİNDİR...
KUPONUMUZ BUGUN DE BASARIYLA TUTMUSTUR.. !! OYNAYANLARA DEGERLENDIRENLERE TEBRIKLER !!! DARISI YARIN KI MACLARA DOSTLAR..

Maınz macı skor tam ısabet 2-1 !!! Lıgler yavas yavas oturunca skorlar tahmınlerı ılede umarım tutturacagız..

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation 28 OCAK BOMBA MAÇLAR Badassboi 2 811 11-02-2019, Saat: 22:29
Son Yorum: sahemre
Star 27- OCAK SÜRPRİZ SKOR KUPONU adabey10 0 557 27-01-2019, Saat: 15:26
Son Yorum: adabey10
  25 OCAK CUMA MACLARI !!! Badassboi 3 880 26-01-2019, Saat: 01:26
Son Yorum: Badassboi
  20 OCAK SKOR CALISMAM VE TAHMINLERI Badassboi 4 1,272 21-01-2019, Saat: 21:39
Son Yorum: Optimus_Prime
Star 21-OCAK SÜRPRİZ KUPON adabey10 2 749 21-01-2019, Saat: 18:54