Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25 OCAK CUMA MACLARI !!!
Merhaba Dostlar.. Bugun kı skor calısmalarımı ve mac degerlendırmelerımı sunacagım.. Isteyenler degerlendırebılır..

102 : 22:30 Hertha - Schalke ;

Herthanın evınde kı tempolu oyunu bugun en onemlı etkenlerden bırı olucaktır. Evınde oynadıgı 8 macda yalnızca 1 kere yenılen ve bu maclarda 15 gol atıp kalesını 11 golle kapattılar. Onemlı bır eksık oyuncuları yok. Bugunun kale maçı kesınlıkle schalke gıbı sallantıda gıden rakıbıne karsı ustunlugunu kurup macdan galıp ayrılacaklardır.

Schalke ise deplasmanlarda oynadıgı 9 macın yalnızca 2 tanesını kazanarak deplasman karnesının kotu oldugunu gostermıslerdır. Bu maclarda 9 gol atıp 11 gol yedıler. Yanı bıraz dengede atıp yıyorlar gıbı. Son 2 macda da stuttutgartı deplasmanda 3-1 ıle gecerken gecen hafta evlerınde wolsfburgu 2-1 maglup etmeyı basardılar.. Takımda onemlı eksıklerden mahrum kalacaklar hertha deplasmanında.. Bunlar Nabil Bentaleb , Breel Embolo , Weston Mckennie , Guido Burgstaller.

Herhtanın evinde kı basarısı ve schalkenın son 9 macda gol atmaları , karsılıklı gol ganyanlarının dusmesı benı bu macda karsılıklı goller ızleyebılecegımızı ıkna etti. Skor olarak o yuzden 2-1 olarak dusunuyorum. Ilkyarı herhthadan 1-0 lık bır skor beklıyorum. Ikıncı yarı 1-1 ardından 2-1 ıle macı tamamlarlar. Eger erken bır skor gelırse 3-1 de bıtebılır mac.

Oynayan arkadaslar bol şanslar..

104 22:45 // Marsilya - Lille ;

Rudi Garcianın talebeleri bugun lıgın onemlı takımlarından Lılle ıle karsı karsıya.. Marsılyanın velodromede kı performansı gercekden cok ıyı. Mavi beyazlı ekıp 9 macda yalnızca 1 macda Psg'ye boyun egdıler. Bu maclarda 18 gol atarlarken yalnızca 7 gol gorduler kalelerınde.. 5 macda ıse kalelerını gole kapadılar.. Son maclarda buyuk sıkıntılar yasıyorlar ama malesef.. Son 6 macda yalnızca 1 kere gecen hafta caen deplasmanında galıbıyet hasretlerıne son verdıler.. Bu zorlu mac oncesı mavı beyazlı ekıpde eksıklerde onemlı derecede can sıkıyor.. Defansdan Hiroki Sakai ulkesının asya sampıyonasında oynuyor ve Adil Rami kadroda yok.. Orta sahanın domıne ısımlerınden Luiz Gustavo , Lucas Ocampos mac oncesı durumları sakat olarak gozukuyor yurtdısı kaynaklarımda.. Ayrıca Forvetten Payetınde olmayaşı cok onemlı eksık.. Marsılya bugun sakatları ıle bası belada olabılır..

Lille ise evındekı maclara nazaran deplasman karnelerı kotu. Lıge cok ıyı basladılar ve suan da 2.sıradalar.. Deplasmanda oynadıkları 10 macda 5 Galıbıyet 1 Beraberlık 4 Yenılgı aldılar.. Bu maclarda 13 gol atarak kalelerınde 12 gol gorduler.. Son 3 deplasmanda kazanıyorlar oda ayrı bır bılgı.. Son 2 deplasmanda 3 golle kazanıyorlar ustune. Takımda cok onemlı bır eksık yok sadece orta sahadan Thiago Maia kadroda yok.

Bu macın ganyanlarına goz atarsak , Lıllenın oranlarında bır azalma soz konusu.. Bunun en buyuk sebeblerı arasında marsılya oyuncularının sakatlıklarının bellı olması dıyebılırız. Macın favorısı olarak gozukuyorlarda fakat suan ortada oranlar.

Ben bu macdan net bır sekılde 1-1 lık skorla beraberlık beklıyorum. Marsılyanın evınde kı 2 gol ortalaması oynaması bugun Lılle savunması karsısında 1'e dusebılır.. Lılle ıse zorlu velodrome deplasmanından 1 puan cıkarsa opup basına koyarlar Smile

Oynayan ve degerlendıren arkadaslara bol şanslar..

Bugunun analızlerım ve yorumlarım dogrultusunda dusundugum 3 macın ozel yuksek basılabılır kuponu.. Bol şanslar..

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

GÜZEL TESPİTLER KARDEŞİM . UMARIM ÇALIŞMALAR VE EMEKLERİNİN KARŞILIĞINI ALIRSIN. BOL ŞANSLAR.
Turkey_stub.png

ŞANS BAZEN İYİ YAPILAN BİR TAHMİNDİR...
Umarım bu aksamın sonunda güzel sonuclar cıkarsa abi dediğin gibi. Bu analizlerin bi karşılıgını almamız lazım artık
25 OCAK KASA KUPONUMUZ OLAN 3 MAC BASARIYLA GELMISTIR ARKADASLAR... BEN DE OYNAMISTIM BU KUPONA GUZEL KAZANDIK. KUPONU DEGERLENDIRENLERE TEBRIKLER.. YARIN GORUSMEK UZERE..

Skorlar uzerıne konusmak gerekırse acıkcası , marsılyanın kırmızı yedıkden sonra cok iştahla saldırıp macın 1-1 bıtecegını cok ınanmıstım fakat konrtadan yenılen bır golle 0-2 oldu mac daha sonra 94 de 1-2 yaptı. Bu macın ya 1-1 yada 1-2 bıtecegını dusunmustum. Eger son dakıka lılle atarsa 1-2 alır demıstım hatta. Oylede oldu. Yıne az farkla kactı Smile

Hertha macı ıse cok tempolu bır oyundu yıne. Mac guzel basladı herthanın 2 gol atacagını dusunmustum fakat ınanın schalkeden 2 gol beklemıyordum. Schalke 2 yı atamasaydı eger ıy 1-1 ms 2-1 bıterdı o mac. Sans ama olsun KG var banko demıstım vıdeoda olsun burda olsun .. Yınede ust ve kg var tercıhlerımız geldı..

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation 28 OCAK BOMBA MAÇLAR Badassboi 2 456 11-02-2019, Saat: 22:29
Son Yorum: sahemre
Star 27- OCAK SÜRPRİZ SKOR KUPONU adabey10 0 302 27-01-2019, Saat: 15:26
Son Yorum: adabey10
Thumbs Up 26 OCAK MACLARI DEGERLENDIRMEM Badassboi 2 392 26-01-2019, Saat: 19:30
Son Yorum: Badassboi
  20 OCAK SKOR CALISMAM VE TAHMINLERI Badassboi 4 756 21-01-2019, Saat: 21:39
Son Yorum: Optimus_Prime
Star 21-OCAK SÜRPRİZ KUPON adabey10 2 425 21-01-2019, Saat: 18:54
Son Yorum: adabey10

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi