Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bağımsız Oran Analizi Lig Filtresi
aleyküm selam zaman zaman kupon paylaşımı yapıyoruz seninde güvendiğin maçlar olursa beraber paslaşalım bol şanslar
MAKSAT TAKDİR DÜNYALI DOSTUM..
Ara
(17-03-2018, Saat: 09:41)Optimus_Prime Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-03-2018, Saat: 00:22)rindaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: optimus; bağımsız analiz de karşımıza çıkan menüde bütün kutucuklar karşımaz tıklanmış çıksa ve geriye dönük en az 1 aylık sonuçları görsek çok iyi olur.

tamamdır

optimus vaktin olduğunda sana zahmet bağımsız oran analizinde ki kutular hazır doldurulmuş olsa ve 1 aylık geriye dönük analiz yapabilirsek çok iyi olur. ligler bitmeden bir şeyler koparsak iyi olacak Smile
Ara
bir ay geriye dönük derken o nasıl olacak hacım orayı biraz aç bakalım
MAKSAT TAKDİR DÜNYALI DOSTUM..
Ara
Wink 
(01-04-2018, Saat: 22:08)Optimus_Prime Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir ay geriye dönük derken o nasıl olacak hacım orayı biraz aç bakalım

son bir ayda oynanmış maçların oran ve sonuçları.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Ara
(19-03-2018, Saat: 16:02)Optimus_Prime Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aleyküm selam zaman zaman kupon paylaşımı yapıyoruz seninde güvendiğin maçlar olursa beraber paslaşalım bol şanslar

Bağımsız oran analiz kısmına takım analizide eklermisiniz örnek ben o takım o oranla ne yapmıs ona bakmak istiyorum ev veya deplasmanın bu mümkün mü teşekkürler.. ?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BAĞIMSIZ ORAN ANALİZİ Optimus_Prime 17 6,316 06-08-2018, Saat: 20:08
Son Yorum: sohbetrakipsiz
  MANUEL ORAN ANALİZİ Optimus_Prime 1 1,630 17-03-2018, Saat: 15:24
Son Yorum: rastnord

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Günün maçları