Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MANUEL ORAN ANALİZİ
Bilindiği üzere iddaa gün içerisinde zaman zaman bazı oranları değiştiriyor
Her ne kadar şahsi olarak oran analizinin açılan ilk oranlar üzerinden yapılmasını savunsam da bir çok oyuncu değişen oranları da göz önüne almak istiyor
hangi oranın ne zaman değişeceğini önceden bilmemiz imkansız olduğu için sürekli güncelleme yapamıyoruz dolaysıyla sisteme sizler için manuel olarak istediğiniz oranı eşitleyebileceğiniz yani bir nevi excell sayfası olarak çalışan yeni bir modül ekledim
Bol şanslar
MAKSAT TAKDİR DÜNYALI DOSTUM..
Ara
(05-01-2018, Saat: 15:07)Optimus_Prime Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilindiği üzere iddaa gün içerisinde zaman zaman bazı oranları değiştiriyor
Her ne kadar şahsi olarak oran analizinin açılan ilk oranlar üzerinden yapılmasını savunsam da bir çok oyuncu değişen oranları da göz önüne almak istiyor
hangi oranın ne zaman değişeceğini önceden bilmemiz imkansız olduğu için sürekli güncelleme yapamıyoruz dolaysıyla sisteme sizler için manuel olarak istediğiniz oranı eşitleyebileceğiniz yani bir nevi excell sayfası olarak çalışan yeni bir modül ekledim
Bol şanslar

hocam merhaba. öncelikle seni gerçekten de tebrik ediyorum. 3-4 sene önce benim excelle yaptığım işi site haline çevirmişsin. dediğin gibi, mini etek gibi ama olsun, bi nebze fikir verirSmile seni gerçekten de takdir ediyorum, kutlarım. ekşide gördüm burayı...
sormak istediğim günlük bültenden baktığım bir oranda (örneğin brescia-cremonese) 2,20*2,70*2,70 57 maç bulurken manuel listeden 538 tane buluyor. burada yanlış bir işlem mi yapıyorum ya da yanlış bir mantık mı yürütüyorum? Teşekkürler...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bağımsız Oran Analizi Lig Filtresi Optimus_Prime 15 14,613 14-08-2019, Saat: 09:37
Son Yorum: hanifanze
  BAĞIMSIZ ORAN ANALİZİ Optimus_Prime 18 17,375 06-07-2019, Saat: 15:22
Son Yorum: zafirkalvin
  TAKIM ORAN İNCELEMESİ Optimus_Prime 3 2,428 05-07-2019, Saat: 15:21
Son Yorum: amzounslide

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi