Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAĞIMSIZ ORAN ANALİZİ
Sistemimizde Bulunan futbol karşılaşması sonuçlarından seçtiğiniz maça ait istediğiniz oranları eşitleyerek kendi oran analizinizi yapabilirsiniz.
Analiz yapmak için sol tarafta seçtiğiniz maça iddaa risk yönetimi tarafından belirlenen oran yada oranları seçerek "Analize Başla" butonuna basıp kısa bir süre bekleyiniz ardıdan ekranda seçtiğiniz oranlara ait geçmiş maçların listelerini ve sonuçlarını görüntüleyeceksiniz.
Bol Şanslar
MAKSAT TAKDİR DÜNYALI DOSTUM..
Ara
BUDAMI GOL DEĞİL GÜNLERDİR SÜREN UYKUSUZ GECELERİN SONUCUNDA BUNUDA YAPTIK EKLEDİK SİTEMİZE ADAMLAR BUNU AYLIK 150 TL ÜYELİK PARASIYLA SUNUYORLAR BİZDE BEDAVA (ŞİMDİLİK) REKLAM BİLE KOYMADIM ZORLANMAYIN DİYE
MAKSAT TAKDİR DÜNYALI DOSTUMM Smile
BOL ŞANSLAR
Ara
Süper bi analiz sayfası olmuş ellerine saglik. dediginiz gibi millet bunlari para karşılığı yapiyor.
Ara
Her geçen gün daha iyiye harikasınız Smile
Ara
Analizlerde bazı maçlar iki farklı sonic cikiyor bunun nedeni nedir acaba kafa karışıklığı yapıyor birde lige gore analizde oranın lige gore analizinde sıralama tarih ve birde iy/ ms oranları olsa çok güzel olacak

Ligde takıma gore oran analizinde sıralama karışık oluyor birde aynı takımlar iki farklı sonuc oluyor
Ara
(01-01-2018, Saat: 22:39)Mustig6087 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Analizlerde bazı maçlar iki farklı sonic cikiyor bunun nedeni nedir acaba kafa karışıklığı yapıyor birde lige gore analizde oranın lige gore analizinde sıralama tarih ve birde iy/ ms oranları olsa çok güzel olacak

Ligde takıma gore oran analizinde sıralama karışık oluyor birde aynı takımlar iki farklı sonuc oluyor

EKRAN GÖRÜNTÜLERİYLE YOLLARMISIN NERDE SORUN VAR ?
Ara
Tlf san atamadım ekran görüntüsünü ama 424 kod nolu maçın analizine bakın bağımsız analizde cagliari maçı ni iki farklı skorla gösteriyor 160 kodu o maçında bu bir örnek

424 kod nolu maçta yine son oynanan maçı 3 kere gösteriyor
Ara
(03-01-2018, Saat: 11:01)Mustig6087 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tlf san atamadım ekran görüntüsünü ama 424 kod nolu maçın analizine bakın bağımsız analizde cagliari maçı ni iki farklı skorla gösteriyor 160 kodu o maçında bu bir örnek

424 kod nolu maçta yine son oynanan maçı 3 kere gösteriyor

iddaa maçların azalmasından dolayı bülten açıklama günlerini değiştirdi o yüzden sisem biraz şaşırdı veri tabanını yeniden düzenliyorum problem ortadan kalkar
Ara
sorun düzeltildi
Ara
birde baskete el atsan on numara olcak üstad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bağımsız Oran Analizi Lig Filtresi Optimus_Prime 15 14,613 14-08-2019, Saat: 09:37
Son Yorum: hanifanze
  TAKIM ORAN İNCELEMESİ Optimus_Prime 3 2,428 05-07-2019, Saat: 15:21
Son Yorum: amzounslide
  MANUEL ORAN ANALİZİ Optimus_Prime 1 4,834 17-03-2018, Saat: 15:24
Son Yorum: rastnord

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi